ForumPortalliCalendarPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiPostimet e reja

Share | 
 

 Zgjidheni ket detyr.Problem matematikor

Shko poshtė 
AutoriMesazh
n0rche
SupermoderatorSupermoderator
avatar

Numri i postimeve : 183
Location : n'ShPiiiii
Registration date : 05/04/2008

MesazhTitulli: Zgjidheni ket detyr.Problem matematikor   Tue Apr 08, 2008 6:53 pm

Sa "plusa" (+) duhet tė vendosen ndėrmjet numrave 987654321 dhe ku qė tė arrihet shuma 99?
kush e din?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.noori-shala.tk
kitaristiNumri i postimeve : 1
Registration date : 22/01/2010

MesazhTitulli: Re: Zgjidheni ket detyr.Problem matematikor   Fri Jan 22, 2010 1:56 am

9+8+7+65+4+3+2+1
pra gjithsejt 7 plusa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Zgjidheni ket detyr.Problem matematikor
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Ks-team.co.nr :: Diskutime te ndryshme :: Mėsimet :: Detyra te ndryshme logjike-
Kėrce tek: