ForumPortalliCalendarPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiPostimet e reja

Share | 
 

 Internet Download Manager

Shko poshtė 
AutoriMesazh
daki10
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 128
Location : N'karrik
Registration date : 29/03/2008

MesazhTitulli: Internet Download Manager   Tue Apr 08, 2008 11:13 pm

Ky program sherben per te dowloduar me shpejtesi mjaft te madhe pasi qe
ky mbledh te gjithe rrjetin dhe e shpenzon ate per downloadim
me shum perdoret psh per te instaluar ndonje film apo loje te madhe

Shkarko
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Internet Download Manager
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Ks-team.co.nr :: Te ndryshme :: Programe te ndryshme-
Kėrce tek: