ForumPortalliCalendarPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiPostimet e reja

Share | 
 

 Windows StartKey

Shko poshtė 
AutoriMesazh
daki10
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 128
Location : N'karrik
Registration date : 29/03/2008

MesazhTitulli: Windows StartKey   Wed Apr 09, 2008 2:08 pm
Vitin e kaluar Microsoft dhe SanDisk kanė filluar punėn pėr tė zėvendsuar U3 standard diskun. Mė vonė janė publikuar informatat se cfare do tė te punohet, kurse tani ėshtė prezantuare dhe vet projekti. Bėhet fjalė pėr teknikėn StartKey e cila mundėson qė tė gjithė pėrdoruesit e Windows-it nė flash memorie tė marrin tė marrin konfigurimet e veta, cka do tė thotė kudo qė tė jeni, ju do tė keni tė konfiguruar ėindoėsin si tė doni. Flash memoria nuk ėshtė patjetėr tė jetė Flash disk, por mund tė jetė e dhe SD kartelė apo edhe cfardo lloji i njejtė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Windows StartKey
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Ks-team.co.nr :: Te ndryshme :: Perparimi i Teknologjis dhe Zbulimet Shkencore-
Kėrce tek: