ForumPortalliCalendarPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiPostimet e reja

Share | 
 

 Transcend T.sonic 840 MP3 player

Shko poshtė 
AutoriMesazh
daki10
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 128
Location : N'karrik
Registration date : 29/03/2008

MesazhTitulli: Transcend T.sonic 840 MP3 player   Wed Apr 09, 2008 2:09 pmKompania Transcend ka prezantuar modelin e saj tė ri T.Sonic 840 player, me kapacitet prej 8 GB. Ky MP3 palyer tani ka edhe njė shtėpizė tė re tė kuqe e cila tani ka njė elegancė dhe funksionalitet.Posedon full Color TFT LCD ekran me madhėsi prej 1.8 inch e cila mundėson shikimin e fotografive, video klipeve si dhe dėgjim tė muzikės kur jeni nė lėvizje. Pėrkrahė kėto formate: JPG, BMP, MTV, MP3, WMA, DRM10 dhe WAV. Pėrveē kapacitetit prej 8 GB, posedon edhe prej 2 GB dhe 4 GB.

nga daki : psss
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Transcend T.sonic 840 MP3 player
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Ks-team.co.nr :: Te ndryshme :: Perparimi i Teknologjis dhe Zbulimet Shkencore-
Kėrce tek: