ForumPortalliCalendarPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiPostimet e reja

Share | 
 

 Si te gjejm driverat qe na mungojn ne PC

Shko poshtė 
AutoriMesazh
daki10
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 128
Location : N'karrik
Registration date : 29/03/2008

MesazhTitulli: Si te gjejm driverat qe na mungojn ne PC   Wed Apr 09, 2008 2:40 pm

Vendosa qe te beje nje tuto te shkurter se si te gjejm driverat e PC
se pari him ne kete faqe
www.driveragent.com

1)downloadojm plugin e ti duke klikuar me poshte:

Shkarko ktu


dhe ne fund shkojm ktu per ta skanuar pc per drivera :
http://driveragent.com/scan_step2.php?

ja nje screenshot :dhe me kaq perdundon tuto
te mos harrojm kjo sherben vetem per ti gjetur cilet drivera te mungojn
pastaj ju kur e shihni cilet e keni temen aty ne forum per te kerkuar drivera...

by daki Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Si te gjejm driverat qe na mungojn ne PC
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Ks-team.co.nr :: Te ndryshme :: Tutorials-
Kėrce tek: