ForumPortalliCalendarPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiPostimet e reja

Share | 
 

 Si te bejme video prej 1 giga ne 20 mb

Shko poshtė 
AutoriMesazh
daki10
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 128
Location : N'karrik
Registration date : 29/03/2008

MesazhTitulli: Si te bejme video prej 1 giga ne 20 mb   Thu Apr 10, 2008 1:27 pm

Hapim Windows Movie Maker

2.E Shtini Videon...Hini File Dhe Open Project Dhe E Gjeni Videon Se Doni Mi Bo 20 Megabajt
Dhe Hini FILE Dhe Save Movie File Dhe Hini My Computer Dhe Klikoni Next Ku Shkruan Enter File Name For Your Saved Movie E Shkruani Emrin E Videos Dhe Posht Ku Shkrun Chose A Place To Save Your Movie Osht Ku Don Mir Rujt Videon Ju E Qitni Ne Dektop Ose Dikun Tjeter.........

Dhe Pritni Deri Sa Te Behet 100 % Dhe Hini Finish Dhe U Kry Tani Video Se Ka Qen 1 Gigabajt E Keni Bere 20 Megabajt...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Si te bejme video prej 1 giga ne 20 mb
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Ks-team.co.nr :: Te ndryshme :: Tutorials-
Kėrce tek: