ForumPortalliCalendarPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiPostimet e reja

Share | 
 

 Nese e kini XP jo Origjinal atehere merrne ket Software

Shko poshtė 
AutoriMesazh
n0rche
SupermoderatorSupermoderator
avatar

Numri i postimeve : 183
Location : n'ShPiiiii
Registration date : 05/04/2008

MesazhTitulli: Nese e kini XP jo Origjinal atehere merrne ket Software   Thu Apr 10, 2008 11:36 pm

Nese e kini XP jo Original atehere merrne patjeter ket Software!!!!
Dhe shikone ket Foto ndoshta ju duket e njohur.
Disa Download nuk lejohen prej Microsoft nese eshte Xp jo Original
si pershembell WIndwos Media PLayer 11.
Po me ket Software e kaloni ket dhe per Microsoft e kini Oroginal XP
Software teper i mire eshte ky !
Propozimi im
Shkarkojeni ktu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.noori-shala.tk
 
Nese e kini XP jo Origjinal atehere merrne ket Software
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Ks-team.co.nr :: Te ndryshme :: Programe te ndryshme-
Kėrce tek: