ForumPortalliCalendarPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiPostimet e reja

Share | 
 

 Qysh me siguru Faqen e Administratorit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
n0rche
SupermoderatorSupermoderator
avatar

Numri i postimeve : 183
Location : n'ShPiiiii
Registration date : 05/04/2008

MesazhTitulli: Qysh me siguru Faqen e Administratorit   Fri Apr 11, 2008 3:41 pm

Duhet te keni parasysh se faqja duhet te jet php nqs doni qe kjo te funkcionoje.

Hapni faqen php cilen doni ta mbroni edhe ne faqen php duhet te keni ne fillim te kodit kete:

Shtypni tastin Enter dhe pastaj Futeni ket Kod :

$name = "usernami juaj"; // Emri me te cilin identifikohi

$pass = "passwordi"; // Passwordi juaj

// www.ast-crew.info
// Albanian Security Team 1#

$auth = 1;

// www.ast-crew.info

$checkBeforeSending = "yes";


$charset_program = "windows-1251";

// www.ast-crew.info

$charset = "windows-1251";

$version = "2-11-2006";


///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////


error_reporting(E_ALL);


set_time_limit(0);


if($auth == 1) {
if (!isset($_SERVER['PHP_AUTH_USER']) || $_SERVER['PHP_AUTH_USER']!==$name || $_SERVER['PHP_AUTH_PW']!==$pass)
{
header('WWW-Authenticate: Basic realm="aSt-cReW"');
header('HTTP/1.0 401 Unauthorized');
exit("Hyrja e ndaluar. Ju jeni ndaluar nga sistemi mbrojtes i aSt-cReW");
Edhe e uplodoni kete faqe dhe ju do ta keni duble secured
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.noori-shala.tk
 
Qysh me siguru Faqen e Administratorit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Ks-team.co.nr :: Te ndryshme :: Tutorials-
Kėrce tek: