ForumPortalliCalendarPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiPostimet e reja

Share | 
 

 Si te lypim nje serial number ne google

Shko poshtė 
AutoriMesazh
daki10
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 128
Location : N'karrik
Registration date : 29/03/2008

MesazhTitulli: Si te lypim nje serial number ne google   Thu Apr 03, 2008 2:05 pm

Kjo metode mund t'iu ndihmoje ne kerkimin e Serialeve dhe Crack:

1) Shko ne www.google.com
2) Shkruan emrin e Programit (qe te intereson)
3) Pas emrit shkruan edhe keto shifra 94FBR

ose C6J3
ose GTQ62
ose FP876
ose D3DX8


kjo ben kerkim nga google dhe gjen te gjitha ato faqe qe e kan at serial apo keygen

besoj qe kuptuat!!! jocolor Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Si te lypim nje serial number ne google
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Ks-team.co.nr :: Te ndryshme :: Tutorials-
Kėrce tek: